Saff KAZDAĞLARI

Ayhan Sicimoğlu: Tabiata aşığız aslında. Ve inanıyorum ki, bir insan bir dağa aşık olabilir. Sevgili dostlar, şöyle bir nefes alın dünya değişiyor…

Sosyal Donatılar

Kazdağları içerisinde ormana komşu 60.000 metrekarelik bir alan… Burayı geçici olarak deneyimlemek isteyenler için butik bir otel tasarlandı.

DETAYLI İNCELE

Saff Yaşam

Saff Kazdağları’nda kuş sesleri eşliğinde bol oksijenli bir sabaha uyanmak nasıl olurdu? Yeşilin ve mavinin uyum içinde dans ettiği bu topraklarda yaşamak nasıl hisettirirdi?

Yeni Gelecek

Kaz Dağları’nda doğaya uyumlu şekilde tasarlanan projemiz, Kaz Dağları’nın doğasından, tarihinden ve kültürel yapısından ilham alınarak tasarlandı.

Destinasyon

Projemizin yer aldığı muhteşem lokasyona daha yakından bakın. Şahindere Kanyonu, Assos Antik Kenti, Altınoluk, Athena Tapınağı, Mıhlı Şelalesi ve daha fazlası…

Doğanın Gücü

Türkiye’nin akciğerleri olarak da bilinen Kaz Dağları, Eski çağlardan beri sağlık için insanların tedavi olmaya geldiği bir yer…

Voronoi

Saff KAZDAĞLARI tasarımında “Voronoi Diyagramı” olarak bilinen, doğanın yaratıcı matematiğinden ilham alınmıştır.

DETAYLI İNCELE

Shinrin Yoku

Shinrin Yoku (Orman Banyosu) araştırmaları gösteriyor ki doğada bulunduğumuz her an stres seviyemizde azalma görülür. Hatta Orman Banyosunun kanserle savaşmada önemli etkileri bu araştırmalar ile kanıtlanmıştır.

Yenilenmeye Hazır mısınız?

Saff KAZDAĞLARI’nın muhteşem lokasyonun sağladığı faydalar ile vücudunuzu ve ruhunuzu şifalandırın.

DETAYLI İNCELE

Finli öğretilerden doğanın gücüne, ahşap kullanımının insan sağlığı üzerine muhteşem etkileri.

DETAYLI İNCELE

Hayata Değer Katan Proje Saff KAZDAĞLARI

Lob’in International tarafından 36. sı düzenelenen Uluslararası Tüketici Kalite Zirvesi Hayata Değer Katanlar ödül töreninde Saff KAZDAĞLARI, Hayata Değer Katan Proje ödülünün kazananı oldu.